Contact

Bestuur

Wolter Bosscha (Voorzitter)

voorzitter@mtbhavelte.nl

Petra Haverman (Secretaris)

secretaris@mtbhavelte.nl

06-40130379

Jorge van Aartsen (Penningmeester)
penningmeester@mtbhavelte.nl

06-38360527

Peter Beijne (terrein)
beheerenonderhoud@mtbhavelte.nl
06-53239474

Wolter Bosscha (wedstrijd)
wedstrijd@mtbhavelte.nl

0521-511417

Herbert van Brussel (coördinator trainers)
trainingen@mtbhavelte.nl

06-45056533

Rik Smit (Wedstrijdgroep)

wedstrijdgroep@mtbhavelte.nl

06-30565694

Marieke Bakker (jeugd)

jeugd@mtbhavelte.nl

06-22329526

vacant, bij belangstelling informeer

vrijblijvend bij het bestuur.

 

Ledenadministratie

Klaas Jan Heijs
klaasjan.heijs@gmail.com 
0522-258832

 

Wedstrijdafdeling

Wolter Bosscha (voorz.)
wbosscha@ziggo.nl 
0521-511417

Machiel van Brussel (secr.)
machielvanbrussel@hotmail.com 
06-57330952

Rutger Stelma
rutgerymkje@gmail.com 
0522-253791

Rik Smit
smit56@ziggo.nl
06-30565694

 

Jeugdtraining Zaterdag, groep 1

Dick Hulstijn

dick.hulstijn@gmail.com

06-11398701

Bernhard Mansier
manslive@hotmail.com 
06-50522262

 

Jeugdtraining Zaterdag, groep 2

Jan Klunder

jan@jeef.nl

06-46248588

Florus van Emst

anneloesnederveen@hetnet.nl

06-12996660

 

Jeugdtraining Zaterdag, groep 3

Jeroen van Werd 
j.vanwerd@lijbrandt.nl 
06-33957518

Jeroen Hultink
jeroen.hultink@hetnet.nl 
06-25112221

 

Jeugdtraining Zaterdag, groep 4

Bert Groenestege

groenestege@hetnet.nl

06-25053231

Popke de Haan

popkedehaan@ziggo.nl

06-20174982

 

Recreantentraining 15+

Bert Groenestege

groenestege@hetnet.nl

06-25053231

Herbert van Brussel

hvbrussel@hotmail.com

06-45056533

 

Wedstrijdgroep

 

Arnoud Korf

arnoudkorf@gmail.com

06-45215886

Frank Veen

frankveen@ziggo.nl

06-46590270

 

Trainers volwassenen

Herbert van Brussel (coordinator)
hvbrussel@hotmail.com 
06-45056533

Robert Bosma
hoirobert@yahoo.com 
06-42988966

Bernhard Mansier
manslive@hotmail.com 
06-50522262

 

Website

Webmaster (Patrick Roelofs)
webmaster@mtbhavelte.nl 

Textmaster (Ineke Heinhuis)
mtbhwebtext@gmail.com 
0521-341652

Vereniging
info@mtbhavelte.nl 

 

 

Sponsoren

sponsoren-mrt02017

Kalender

 

 

  • Za 23 sept. Rabobank Jeugddag+ clubkampioenschappen jeugd
  • di 26 sept. laatste zomeravondtraining...

Facebook Stream

Wielerbonden

knwu ntfu